Релігійна свобода - конференція

24-25 вересня 2018 року у м.Київ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Релігійна свобода: актуалізація сімейних цінностей», присвячена ХХV-річчю відомої не тільки в Україні, а й за межами нашої країни української асоціації релігієзнавців (УАР). Організаторами конференції виступили Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України, Міністерство культури України, Українська асоціація релігієзнавців, Інститут релігійної свободи.
  Робота конференції розпочалася у Великому конференц-залі НАНУ. До виголошення привітального слова та доповідей були запрошені народні депутати Верховної Ради України, члени уряду, представники рад Церков і релігійних організацій. Від НАН України до слова зголосилися академік-секретар Відділення історії, філософії й права НАН України Валерій Смолій, член-кореспондент НАНУ, директор Інституту філософії імені Г.С.Сковороди Анатолій Єрмоленко, заступник директора, керівник Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С.Сковороди доктор філософських наук, професор Анатолій Колодний.
  В роботі конференції взяли участь і виступили вчені зі США, Канади, Білорусі, Киргизстану, окупованого Криму, та всіх регіонів нашої Батьківщини. Доповідачами стали представники різних конфесій та релігійних організацій, що мешкають в Україні, які запропонували глибокі й змістовні доповіді, стосовно перспектив державно-релігійної взаємодії в побудові міцних підвалин родини як наріжної суспільної інституції. В роботі конференції взяв участь доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №2 ДНМУ кандидат філософських наук, доцент Ігнатьєв В.А.