Бібліотека Донецького національного медичного університету у Кропивницькому отримала підручники від підприємства «Медкнига». Це понад 100 примірників 35 найменувань підручників.

48228897

Майже всі видання написані англійською мовою. Це книги - «Пропедевтика внутрішніх хвороб», «Кардіоваскулярна фізіологія», атлас «Анатомія і фізіологія», «Кольоровий атлас з гістопатології», «Основи біоорганічної хімії», «Шпитальна хірургія», «Фармакологія у малюнках та схемах», «Медична біологія». Надійшли книги з органічної хімії.

48358570

Частина підручників написана іноземними авторами та дуже затребувана у закладах вищої медичної освіти, зокрема, Атлас анатомії людини Йоганеса Собботи (1,2 томи). У підручнику, перевиданому більше 20 разів, поруч із анатомічними ілюстраціями подані зображення, одержані за допомогою високотехнологічних методів прижиттєвого дослідження (рентгенограми, комп’ютерні томограми, магнітно-резонансні знімки), що забезпечує порівняльне подання матеріалу та клінічну спрямованість атласу.

48228897

До кінця року заплановані нові надходження книг ще з двох видавництв.

Також, колеги з Полтави передали примірники підручників з дисципліни "Латинська мова та медична термінологія" для стоматологів (англійська мова викладання) та “Англійська мова за професійним спрямуванням”.

48223119

Кафедра філософії, соціально-гуманітарних дисциплін, іноземних мов, української та латинської мови №2 щиро дякує ректору вищого державного навчального закладу України “Українська медична стоматологічна академія” заслуженому лікарю України, професору, доктору медичних наук В'ячеславу Миколайовичу Ждану та завідувачу кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, кандидату педагогічних наук, доценту Олені Миколаївні Бєляєвій за подаровані примірники та допомогу у навчанні молодого покоління лікарів.