16 листопада 2018 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Резніченка Юрія Володимировича

16 листопада 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Резніченка Юрія Володимировича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєлікар нейрохірург відділення хірургії хребта та спинного мозку Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги МОЗ України

Назва дисертації – «Поєднана вертебро-торакальна травма (засади лікувально-діагностичної тактики, особливості перебігу травматичного процесу)»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Гур’єв Сергій Омелянович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонентРадченко Володимир Олександрович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка НАМН України» (м. Харків))

Офіційний опонент – Черниш Володимир Юрійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м.Лиман))

Автореферат Резніченко Ю.В.

Дісертація Резніченко Ю.В.

Відгук офіційного опонента Черниша В.Ю. на дисертацію Резніченка Ю.В.

Відгук офіційного опонента Радченка В.О. на дисертацію Резніченка Ю.В.