03 грудня 2018 року о 10:00 годині відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Герасименко Вікторії Валеріївни

03 грудня 2018 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Герасименко Вікторії Валеріївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєасистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Еволюція геморагічного васкуліту Шенлейна-Геноха, що розпочався в дитячому та дорослому віці: клініко-морфологічні та патогенетичні співставлення»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Чернишова Ольга Євгенівна, доктор медичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонентКузьміна Ганна Петрівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти (ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»)

Офіційний опонент – Проценко Галина Олександрівна, доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця і ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім.акад.М.Д.Стражеска» НАМНУкраїни», м.Київ)

Автореферат Герасименко В.B.