03 грудня 2018 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Полесової Таміли Равільєвни

03 грудня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Полесової Таміли Равільєвни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєасистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Клініко-патогенетичні особливості ювенільного анкілозуючого спондиліту та захворювання, що почалось у дорослому віці»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Чернишова Ольга Євгенівна, доктор медичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Проценко Галина Олександрівна, доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця і ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім.акад.М.Д.Стражеска» НАМНУкраїни», м.Київ)

Офіційний опонент – Заздравнов Андрій Анатолійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб (Харківський національний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Полесової Т.Р.