03 грудня 2018 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Полесової Таміли Равільєвни

03 грудня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Полесової Таміли Равільєвни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєасистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Клініко-патогенетичні особливості ювенільного анкілозуючого спондиліту та захворювання, що почалось у дорослому віці»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Чернишова Ольга Євгенівна, доктор медичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Проценко Галина Олександрівна, доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця і ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім.акад.М.Д.Стражеска» НАМНУкраїни», м.Київ)

Офіційний опонент – Заздравнов Андрій Анатолійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб (Харківський національний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Полесової Т.Р.

Дисертація Полесова Т.Р.

Відгук офіційного опонента Г.О. Проценко на дисертацію Полесової Т.Р.

Відгук офіційного опонента А.А. Заздравнова на дисертацію Полесової Т.Р.