13 грудня 2018 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гейко Ірини Анатоліївни

13 грудня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гейко Ірини Анатоліївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєасистент кафедри фармації та фармакології Донецького національного медичного університету МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Клініко-патогенетичне значення ендогенного та екзогенного кремнію при ревматоїдному артриті та остеоартрозі»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Такташов Гемадій Саїтович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Станіславчук Микола Адамович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України)

Офіційний опонент – Борткевич Олег Петрович, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця та ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім.акад.М.Д.Стражеска» НАМНУкраїни», м.Київ)

Автореферат Гейко Ірини Анатоліївни

Вiдгук офiцiйного опонента М. А. Станiславчука на дисертацiю Гейко І. А.

Вiдгук офiцiйного опонента О. П. Борткевича на дисертацiю Гейко І. А.

Дисертацiя Гейко І. А.