13 грудня 2018 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Денищич Людмили Петрівни

13 грудня 2018 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Денищич Людмили Петрівни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – аспірант кафедри внутрішньої медицини № 2 Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова МОЗ України

Назва дисертації – «Структурно-функціональний стан кісткової тканини у жінок, хворих на системний червоний вовчак: зв'язок з метаболічними факторами та перебігом захворювання»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Шевчук Сергій Вікторович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України)

Офіційний опонент – Проценко Галина Олександрівна, доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця і ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім.акад.М.Д.Стражеска» НАМНУкраїни», м.Київ)

Офіційний опонент – Рекалов Дмитро Геннадійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри внутрішньої медицини № 3 (Запорізький державний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Денищич Людмили Петрівни

Вiдгук офiцiйного опонента Г. О. Проценко на дисертацiю Л. П. Денищич