14 грудня 2018 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лакши Артема Андрійовича

14 грудня 2018 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лакши Артема Андрійовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєординатор травматологічного відділення клініки ушкоджень Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України, м. Київ

Назва дисертації«Біомеханічне обґрунтування застосування систем зовнішньої фіксації в хірургічному лікуванні поранених з вогнепальними переломами довгих кісток» (клініко-експериментальне дослідження)

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Бур’янов Олександр Анатолійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України, м. Київ)

Офіційний опонент – Черниш Володимир Юрійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м.Лиман)

Офіційний опонент – Тяжелов Олексій Алімович, доктор медичних наук, професор, завідувач лабораторії біомеханіки (ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.  І.  Ситенка НАМН України», м. Харків)

Автореферат Лакши Артема Андрійовича

Вiдгук офiцiйного опонента В. Ю. Черниша на дисертацiю Лакши А. А.

Вiдгук офiцiйного опонента О. А. Тяжелова на дисертацiю Лакши А. А.

Вiдгук додаткового офiцiйного опонента П. В. Танасiєнка на дисертацiю Лакши А. А.

Дисертацiя Лакша А.А.