14 грудня 2018 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Ордатія Анатолія Володимировича

14 грудня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Ордатія Анатолія Володимировича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – начальник відділення планової хірургії Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону МО України (м. Вінниця)

Назва дисертації – «Етапне лікування постраждалих на поєднану мінно-вибухову травму кінцівок»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Танасієнко Павло Васильович, доктор медичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник (Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонентІскра Наталія Іванівна, доктор медичних наук, доцент, професор кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки (Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗУкраїни (м.Київ))

Офіційний опонент – Ярмолюк Юрій Олександрович, доктор медичних наук, старший ординатор травматологічного відділення клініки ушкоджень (Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України (м. Київ))

Автореферат Ордатія Анатолія Володимировича

Вiдгук офiцiйного опонента Ю. О. Ярмолюка на дисертацiю Ордатiя А. В.

Вiдгук офiцiйного опонента Н. І. Іскри на дисертацiю Ордатiя А. В.

Дисертацiя Ордатiй А. В.