ДНМУ приймав студентську акцію "Gaudeamus"

ДНМУ приймав студентську акцію «Gaudeamus»

3 вересня Донецькому національному медичному університету випала честь приймати загальноміську студентську акцію «Gaudeamus» у Кропивницькому, яку ініцюювала обласна влада для привітання студентів зі святом знань.

Акція проводиться вже втретє та має на меті об'єднати та познайомити усіх першокурсників Кропивницького.

Тож ДНМУ приймав студентів першого курсу з педагогічного університету ім.Винниченка, національного технічного університету, Льотної академії НАУ, Кропивницького інституту Університету сучасних знань, Кропивницького інституту державного муніципального управління та економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті.

Студентів і викладачів привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Він зазначив, що початок нового навчального року – це завжди радісна, хвилююча і важлива подія: "Попереду на вас чекає не лише цікаве студентське життя, а й напружена робота. Вірю, що ви здолаєте всі труднощі і обов’язково станете фаховими спеціалістами, якими пишатиметься наша держава", - сказав голова ОДА. Звертаючись до студентів ДНМУ він зазначив, що в області планується будувати житло для молодих лікарів.

Привітав учасників свята ректор ДНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Кондратенко, побажавши отримати заряд позитиву під час заходу. Долучився до привітань з Днем знань і міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Лікар обласного онкодиспансеру, народний депутат України Костянтин Яриніч побажав студентам успіхів під час навчання та цілеспрямованості у досягненні мети.

Студенти виконали творчі номери, а команда ДНМУ представила яскравий танцювальний флешмоб "Перезавантаження".