У Кропивницькому відбулася посвята у студенти

У Кропивницькому відбулася посвята у студенти 

До лав Донецького національного медичного університету влилися більше 400 майбутніх спеціалістів у галузі медицини, стоматології та педіатрії. В тому числі - 90 студентів, які навчатимуться на другому медичному факультеті у Кропивницькому. 

3 вересня з важливою подією у житті першокурсників привітав ректор ДНМУ, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Кондратенко: "Ми раді з того, що приймаємо у нашу дружну родину Донецького національного медичного університету молодих хлопців та дівчат, які через шість років стануть лікарями та сподіваємося, що вони стануть хорошими лікарями та будуть затребуваними для всіх регіонів України". 

Урочистості, присвячені посвяті в студенти Донецького національного медичного університету, відкрили виконанням державного гімну. 

Студентка Іванна Шевчук проголосила обіцянку першокурсників. Після прочитання обіцянки юнаки та дівчата одягли білі халати, офіційно ставши студентами-медиками. 

Під час урочистої частини ректор університету вручив студентам символічний "ключ до знань", а декан медичного факультету №2, кандидат медичних наук Петро Сидоренко подякував гостям та привітав студентів та вручив залікову книжку студента ДНМУ. 

Привітав студентів перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, зазначивши, що поява медичного університету у Кропивницькому була мрією освітян, керівництва області, ректорату та майбутніх студентів. "Ми чекаємо на вас у лікувальних закладах області. 5 млрд гривень виділено у державі на побудову сільських амбулаторій, 18 з них будуються і у нас в області, тож там теж необхідні будуть молоді фахівці", - зазначив Сергій Коваленко. 

Народний депутат України, лікар обласного онкодиспансеру Костянтин Яриніч теж привітав студентів та подякував, що вони обрали саме цей ВНЗ. Свого часу знадобилося багато зусиль, аби знайти приміщення для медичного університету, але сьогодні тут мають змогу навчатися студенти, сказав народний депутат. 

Під час урочистої частини студенти подарували глядачам яскраві художні виступи.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top