Посвячення в студенти ДНМУ (в м. Краматорськ)

Посвята у студенти 2018

Знову вересень.

Мамині очі

Проводжають на навчання мене.

У них мрії й недоспані ночі,

І тривога про завтрашній день.

Ось двері до мудрості храму,

Де не згасає факел знання,

Відчиняє їх золотими ключами

Рідна Україна моя.

31 серпня у актовій залі відбулося велике свято – посвяти у студенти Донецького національного медичного університету Міністерства охорони здоров’я України – одного з найкращих вищих навчальних закладів України, якому в цьому році виповнюється 88 років.

Зала повна, урочистий настрій першокурсників, їх батьків, гостів вітає десь у повітрі й радісно передається усім присутнім.  Сьогодні знову розкриються двері університету, щиро зустрічаючи  своїх вихованців.

Урочистості присвяченій цій події та початку нового навчального року  відкрив Ректор Донецького національного медичного університету, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко.

У залі звучить «Урочиста обіцянка студента ДонНМУ»,після якої першокурсники одягають білі медичні халати – символ  людяності та моральної чистоти.

З рук Ректора студенти отримали Ключ знань. Невблаганно спливає час, відраховуючи секунди, хвилини, години, тижні, місяці, роки. Здається зовсім недавно на місці наших наймолодших студентів стояли ті, для кого закінчилося студентське життя – студенти випускних курсів.

А сьогодні до нашої дружньої студентської родини вливається нова хвиля першокурсників майбутніх спеціалістів галузі медицини та фармації. Йдіть у майбутнє упевненим кроком – честь студента тримайте високо. Любіть Україну, шануйте народ, шануйте батька й матір. Хай квітне наш край!

Слова вдячності лунають від першокурсників. Сьогодні у нашому житті значна подія віднині ми повноправні наступники і продовжувачі славних справ і традицій Донецького національного медичного університету. Ми вдячні тим, хто створив та зберіг цей вищий медичний навчальний заклад і ми будемо свято берегти та примножувати його традиції, традиції української медицини.

Символічну залікову книжку студентам першокурсникам вручив перший проректор нашого університету, доктор медичних наук, професор Ігор Анатолійович Хрипаченко.

Зі словами привітання виступила:
-начальник  відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Валерія Павлівна Мельник

Традиційно завершилися урочистості концертом наших найкращих талановитих
студентів. У добру путь і в добрий час! Зі святом ще раз усіх Вас!