ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ДНМУ У МАРІУПОЛІ

Урочистості з нагоди посвяти в студенти Донецького національного медичного університету відбулись в Маріуполі 1 вересня в палаці культури «Молодіжний». Вже задовго до початку церемонії біля входу до палацу почали збиратися схвильовані першокурсники та їх батьки. Й це зрозуміло – вхід в студентське життя асоціюється в початком самостійного дорослого життя. Це велика подія також у житті університету, гостинно відкриваючого свої двері для нових першокурсників, та для міста Маріуполь, де церемонія посвяти у студенти для майбутніх лікарів відбувається вже вдруге.

На урочисту церемонію посвяти у студенти Донецького національного медичного університету були запрошені:

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Сухова Ксенія Костянтинівна;

-  начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради – Макарова Світлана Гарібальдівна;

- голова Центральної районної адміністрації міської ради – Петров Володимир Владиславович.

З теплими словами привітань до всіх присутніх звернувся ректор нашого університету – заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко. В своїй промові Петро Геннадійович підкреслив що медицина найскладніша а й одночасно найцікавіша з усіх наук. Далі він висловив надію що наші нові студенти будуть старанно оволодівати знаннями й постійно пам’ятатимуть про велику відповідальність за життя людей.

Після державного гімну України першокурсниками була промовлена «Урочиста обіцянка студента Донецького національного медичного університету». Вони поклялися, що будуть досконально вивчати медичну науку, опановувати професію лікаря і свої знання використовувати на благо народу України. Прозвучав гімн університету, ректор запропонував одягти першокурсникам символ людяності та моральної чистоти – білий халат.

Далі до студентів з привітанням звернулись заступник міського голови Ксенія Сухова та начальник управління охорони здоров’я Світлана Макарова. Вони побажали успіху на шляху отримання найгуманнішої у світі професії, та завжди пом’ятати про обов’язок медика та перед народом України.

Ректор університету Петро Геннадійович Кондратенко вручив символічний ключ знань студентам і побажав успіхів у нелегкому, але цікавому навчанні. Декан медичного факультету № 3, кандидат медичних наук Розенко Олег Володимирович передав першокурсникам символічну залікову книжку з надією на відмінне навчання.

Також, з великим задоволенням новоспечених студентів привітали танцювальними та співочими виступами, студенти 2-го курсу 3-го медичного факультету.

Професорсько-викладацький склад Донецького національного
медичного університету щиро вітає студентів, їхніх батьків, всіх співробітників університету з початком нового навчального року, бажають здоров’я та успіхів у навчанні та праці!