ДНМУ у Кропивницькому

Студенти та викладачі ДНМУ під час відзначення 264-ї річниці з Дня заснування міста Кропивницького представили свою локацію на вулиці Дворцовій.

Її відвідало багато жителів та гостей обласного центру. Представники університету мали можливість поспілкуватися з Президентом України Петром Порошенком, який 15 вересня перебував у Кропивницькому з робочим візитом.

Глава держави цікавився роботою Донецького національного медичного університету, зазначив, що йому було приємно зустрітися зі студентами та висловив впевненість, що ДНМУ обов'язково повернеться у мирний український Донецьк.

Побував на локації університету народний депутат України, лікар обласного онкодиспансеру Костянтин Яриніч. Він поцікавився навчальним процесом та пообіцяв всебічну підтримку у вирішенні питань університету.

Студенти медичного факультету №2 та міжнародного медичного факультету у День міста вимірювали гостям свята артеаріальний тиск, рівень підшкірного жиру, старшокласників знайомили зі спеціальностями, які можна здобути в університеті, та роздавали наочні матеріали для майбутніх абітурієнтів. Найменшим відвідувачам «містечка» медичного університету теж було тут цікаво - вони одягали халати майбутнього лікаря, малювали, гралися іграшковою «швидкою» та отримували вітаміни.

Студентам та викладацькому складу ДНМУ було надзвичайно приємно докласти власних зусиль та долучитись до масштабного відзначення Дня міста.