Конкурс робіт молодих вчених на конгресі асоціації анестезіологів України

Основою сучасного світу є наука у будь якій галузі людської діяльності. Тож інститути та університети, що хочуть йти у ногу з часом мають приділяти особливу увагу вихованню наукової молоді, що завтра стане новим вітчизняним науковим товариством.
Цього року на щорічному конгресі асоціації анестезіологів України (13-15 вересня) вперше був впроваджений конкурс робіт молодих вчених, ціллю якого була інтеграція молодих учених в українське наукове товариство, обмін медичним та науковим досвідом і, звичайно, мотивація молодих людей до подальшої діяльності на науковому полі.

З майже 60 робіт, що були подані на конкурс, до участі було відібрано 14 найактуальніших та найцікавіших, в тому числі й робота представника кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДНМУ. У підсумку конкурсу Аганцев Артем Михайлович, асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Донецького національного медичного університету МОЗ України потрапив до трійки найсильніших та отримав грант Асоціації анестезіологів України на поїздку на конгрес Euroanestesia – 2019, що відбудеться 02- 04 червня 2019 у м. Відень (Австрія). Нагороджував призерів особисто Президент Асоціації анестезіологів України, головний спеціаліст МОЗ за фахом "Анестезіологія" д.мед.н., професор С. О. Дубров.
Ця подія є значущою на наш погляд ще й тому, що вона наглядно демонструє, що наш переміщений ВНЗ - ДНМУ МОЗ України та його науковці спроможні проводити якісні та конкурентоспроможні наукові дослідження, навіть в умовах вкрай обмежених ресурсів та фінансування.

Також кафедра анестезіології та інтенсивної терапії ДНМУ МОЗ України висловлює подяку Правлінню Асоціації анестезіологів України та особисто Президенту Асоціації анестезіологів України проф. Дуброву С.О. за таке нововведення, як організація та проведення в рамках конгресу конкурсу наукових робіт з анестезіології серед молодих вчених.