Рух-DANCE

Що може розбавити студентські будні краще, ніж святкові заходи та вечірки? Тому кафедра фізичного виховання ДНМУ організувала спортивно-танцювальне змагання "РУХ-dance", присвячене двом святам: 88-річчю ДНМУ та Всесвітньому дню студента. Шоу відбулося 15.11.18 у спортивному залі медичного факультету № 3 ДНМУ. У ньому взяли участь шість команд: по команді від кожної групи першого курсу ДНМУ та команди Маріупольського медичного коледжу й волейбольного клубу "Юні левиці". На роль жюрі були запрошені студенти другого курсу медичного факультету № 3 ДНМУ, які вже мали танцювальні досягнення.

Набравши висоту, пілоти пролетіли над Україною, виконавши енергійні танки з народними мотивами. Але це був найлегший етап, бо українські танці знайомі нам всім з дитинства.

Раптова зміна вітру понесла повітряні кулі у напрямі Балканського півострова. Греція складніше далася учасникам - етнічні грецькі сіртакі заплели ноги багатьом з них.

Після, пілоти відправились у подорож до джунглів у компанії диких звірів і Мауглі. Дарвін би з гордістю переконався в правильності своєї теорії, побачивши, як натхненно команди зобразили зграї диких бандерлогів.

Наступним пунктом призначення була Індія. Найбільш цікаві елементи індійських танців використали пілоти 102 групи, але загальний мотив було збережено й іншими командами.

Після спекотного Сходу учасники потрапили до засніженої тундри. Але мороз виявився безпорадним проти енергійних чукчів та їх оленів, що промчали по крижаній пустелі в бадьорому, хоч і не зовсім етнічному танку.

Безкраї снігові простори змінилися скляними хмарочосами. Повітряні кулі віднесло до Америки. Пілоти долучились до життєрадісного рок-н-ролу. Тут показала себе команда медичного коледжу, яка розпалилася так, що аж виконала декілька підтримок з перевертом.

Не встигли команди охолонути, як потрапили до Бразилії. Пристрасні танки у вирі канавалу, блиск костюмів та софітів - в захваті були як учасники, так і глядачі.

З карнавалу кулі принесло до циганського табору. У більш повільному, але не меньш пристрасному танку, пілоти закружляли у своїх колах. Дещо виділилася 101 група, у своєму вихорі двокольорових хустин.

Зробивши повний оберт навколо Землі, повітряні кулі приземлилися у рідному Маріуполі. Пілоти виконали останній танок під гімн міста, на закритті свята.

Відразу ж відбулося нагородження переможців. За старанну підготовку та оригінальну форму, третє місце розділили між собою команди 102 та 101 групи. Друге місце посів медичний коледж, за свій артистизм та ретельно підібраний реквізит. Перемогу одержала 103 група, за оригінальну хореографію під керівництвом Дмитра Гавра, студента першого курсу, спеціальності «Медицина».

Жюрі залишило дуже позитивні відгуки. Задоволеним лишився й гість свята, депутат міської ради – Дужик Богдан Вікторович. У майбутньому, кафедра фізичного виховання ДНМУ планує організувати ще велику кількість спортивних змагань.