24 листопада - День пам'яті жертв Голодомору

Вбивство голодом/ Murder by famine

Про сталінський Геноцид українського народу дізналися студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ, які навчаються у Кропивницькому.

Під час лекцій з історії України, які проводить викладач кафедри гуманітарних дисциплін №2 Анатолій Сустрєтов, вони відвідували Пам'ятний знак жертвам Голодомору 1932-33 рр. Студенти з інших груп також побували біля меморіального знаку вже восени.

Спеціально до роковин Голодомору на кафедрі організували фотовиставку про злочини більшовиків проти українців та вбивство голодом.

На фотосвітлинах наводяться копії документів та наказів тих страшних років, портрети катів, які віддавали ці накази та фото дітей, які пухли з голоду. І селян, які важко працюючи на землі, залишилися навіть без шматка хліба.

У багатьох країнах світу, окрім Росії, визнають штучний голод Геноцидом українського народу. Тому така просвітницька робота зі студентами з інших держав дозволяє донести правду про той терор у різні куточки світу та показати, до яких мільйонних жертв призводить агресія та людоненависницька політика диктаторів.

Тож під час заняття з історії України студенти запалили свічки пам'яті та хвилиною мовчання вшанували невинно загиблих та ненароджених внаслідок Голодомору українців.