Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неврології»

До святкуванням Міжнародного дня невролога 30 листопада 2018 року в м. Краматорськ відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної неврології».

ЇЇ організатором виступила кафедра неврології та нейрохірургії Донецького національного медичного університету на чолі з завідуючою кафедрою доцентом, кандидатом медичних наук, Софією Веніамінівною Селезньовою. Участь у конференції взяли науковці з Києва та Харкова, лікарі практичної медицини Донецької області: неврологи, нейрохірурги, судинні хірурги, травматологи.

В рамках конференції з доповідями виступили:

Селезньова С.В. - завідувач кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н., доцент; Зайченко Г.В. - завідувач кафедри фармакології Київського Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Член Європейської асоціацій клінічної фармакології та фармакотерапії (ЕАСРТ), міжнародного союзу фундаментальної та клінічної фармакології (IUPHAR), д.мед.н. ; Літовченко Т.А. - завідувач кафедри неврології та дитячої неврології ХМАПО, д.мед.н., професор, віце-президент Української Противоепілептичної Ліги; Орлов А.Г. - головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА по судинній хірургії; Климовицький Ф.В. - завідувач кафедри травматології, ортопедії та ВПХ ДНМУ, д.мед.н.; Бадран А.І. -завідувач відділенням нейротравматології Обласної травматологічної лікарні м.Лиман, Калач О.В. - обласний нейрохірург, ас. кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ.

В конференції прийняли участь більше 90 неврологів Донецької області.

На конференції було розглянуто цілу низку питань. Серед них були сьогодення неврології - гострі порушення мозкового кровообігу, інсульти, розсіяний склероз, епілепсія, вертеброгенні порушення тощо.

Конференція відбулася на високому організаційному та професійному рівні, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.