17 грудня, у м. Маріуполі ректор ДНМУ, Петро Геннадійович Кондратенко влаштував збори зі студентами та викладачами медичного факультету № 3.

Перш за все ректор завітав до навчального корпусу, де навчаються студенти молодших курсів. Там він, особисто оглянув усі навчальні аудиторії, спостерігав за педагогічним процесом, після чого була організована зустріч зі студентами 1-3 курсів.

IMG 20181217 123800

На цій зустрічі Петро Геннадійович розповів про перспективи розвитку університету та про організацію освітнього процесу. Наприкінці студенти мали можливість поставити питання, на всі з яких ректор давав максимально детальну відповідь.

Після цього Петро Геннадійович організував збори у центральному корпусі, спершу для студентів старших курсів, потім для викладачів медичного факультету №3.

IMG 20181217 123718

Загалом, самі студенти були дуже раді можливості поспілкуватися з ректором, поставити питання, які їх цікавили, виказати власні побажання щодо організації освітнього процесу. Петро Геннадійович пообіцяв , що подібні зустрічі будуть організовуватися досить часто, бо йому важливо підтримувати такий  «діалог» зі студентами та, таким чином, покращувати роботу ДНМУ.

IMG 20181217 123708