22.05.2020 Організація стаціонарної допомоги хворим на COVID-19 в умовах інфекційної лікарні

У рамках реалізації міжвідомчого мультидисциплінарного освітнього онлайн-проекту «Стоп COVID-19» було проведено чергову лекцію, присвячену наданню допомоги хворим на COVІD-19 в умовах стаціонарного відділення.

Про новини у законодавстві України, що стосується боротьби з коронавірусною інфекцією, розповіла начальник відділу навчальних закладів, післядипломної освіти, мобілізаційної роботи, ресурсного та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Стельмашонок Алла Георгіївна.

Лекцію «Організація медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в умовах інфекційної лікарні» провела головний лікар КНП «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка» Шейченко Надія Василівна.

Освітній онлайн-проект «Стоп COVID-19» реалізується ДНМУ сумісно з департаментом охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації та розрахован на студентів, лікарів та організаторів системи охорони здоров’я.

Координатор проекту – кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни ДНМУ. Відео матеріали лекції розміщено для ознайомлення на сайтах ДНМУ та ДОЗ ОДА.