Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

28 травня 2019 року у м. Краматорськ професорсько-викладацьким складом трьох клінічних кафедр ДНМУ сумісно з Департаментом охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації було проведено науково-практичну конференцію на тему «Міждисциплінарний підхід до проблеми кору на сучасному етапі».

З метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації медичних працівників, інформування фахівців про важливі  питання діагностики, лікування та профілактики кору, а також укріплення науково-практичних зв’язків наукових співробітників та практичних лікарів до участі було запрошено терапевтів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, педіатрів, інфекціоністів, лікарів-курсантів, лікарів-інтернів.

Під час проведення науково-практичної конференції з доповідями виступили викладачі кафедри Внутрішньої медицини №2, кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики, кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету:

  1. Такташов Гемадій Саїтович, д.мед.н., професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2: «Актуальність кору в терапевтичній практиці».
  2. Яковенко Дмитро Вадимович, лікар вищої категорії, завідувач інфекційним відділенням ДТМО м. Краматорська, експерт Департаменту охорони здоров я Донецької ОДА, асистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій: «Сучасний перебіг кору у дітей».
  3. Слюсар Леонід Іванович, к.мед.н., доцент, завідувач кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики: «Епідеміологічні особливості кору та шляхи своєчасного проведення заходів профілактики у сучасному періоді».
  4. Грищенко Світлана Юріївна, асистент кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики: «Рання діагностика та профілактика кору».
  5. Біломеря Тамара Анатоліївна, к.мед.н., асистент кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики: «Епідеміологічна ситуація захворюваності на кір в Україні, Донецькій області, м. Краматорськ».
  6. Грона Наталія Василівна, к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини №2 ДНМУ: «Клінічний випадок кору у дорослого хворого».
  7. Жданюк Юрій Іванович, к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини №2 ДНМУ, експерт ДОЗ ОДА: «Імунізація проти кору у хворих на імунодефіцити та алергію».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…