Cтуденти медичного факультету № 2 організували благодійну акцію приурочену Міжнародному дню боротьби з цукровим діабетом

14 листопада 2022 р. у стінах обласного центру зайнятості студенти медичного факультету №2 провели акцію з перевірки рівню цукру у крові приурочену Міжнародному дню боротьби з цукровим діабетом.

Студенти 4-6 курсів, а саме: Кирило Алєшков, Оксана Кучмістенко, В’ячеслав Грищенко, Євген Зубенко, Олександр Лапа та Віталій Пилипенко вимірювали усім охочим рівень цукру у крові, а також артеріальний тиск.

Окрім того, студентка 3-го курсу Діана Банетіашвілі розповіла працівникам та відвідувачам центру зайнятості про чинники, що стають причиною цукрового діабету, особливості цього захворювання та методи його профілактики.

На заході також була присутня адміністрація факультету: в.о. ректора університету Анатолій Анчев, , декан медичного факультету № 2 Людмила Суховірська, заступниця декана з виховної роботи Ярослава Тур, Проректор з економіки та АГР Дмитро Демідов.

З директоркою центру зайнятості Лілією Колесник в.о. ректора ДНМУ Анатолій Анчев обговорив питання профорієнтації студентів.

У вдячність за проведену акцію центр зайнятості подарував факультету шкарпетки та ласощі – їх невдовзі передадуть нашим захисникам на фронт.

Дякуємо Кіровоградському обласному центру зайнятості за активність у сьогоднішній акції та багаторічну плідну співпрацю!