1-го вересня в будівлі Маріупольської камерної філармонії відбулася урочиста посвята в студенти на факультеті № 3 Донецького національного медичного університету

photo 2021 09 03 09 48 10

1-го вересня в будівлі Маріупольської камерної філармонії відбулася урочиста посвята в студенти на факультеті № 3 Донецького національного медичного університету.

За традицією студентів привітав ректор Донецького національного медичного університету заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко.

Першокурсники промовили Урочисту обіцянку студента та вперше одягли свої білі халати як символ людяності та моральної чистоти. З рук ректора П.Г. Кондратенка студенти отримали символічний ключ до знань, та з рук декана О.В. Розенка символічну залікову книжку.

Серед гостей з вітальним словом до першокурсників звернулись голова маріупольської райдержадміністрації Букрєєва Наталія Олександрівна, директор комунального закладу Маріупольської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Матвєєв Євген Валерійович.

Успіхів в навчанні побажали студентки 4-го курсу Марія Абу-Абуд та Марія Лобода, які отримали найкращі результати при складанні інтегрованого тестового іспиту «Крок 1».

Студенти 1-2 курсів підготували декілька музичних вітань.

За традицією на завершення святкового заходу студенти-першокурсники зробили колективне фото з ректором та деканом. Ректор також висловив слова подяки студентам, що були залучені до проведення посвяти в першокурсники та створили чудову атмосферу урочистої події.

 

Call Now Button