24 вересня 2021 року студенти медичного факультету №3 Донецького національного медичного університету відвідали Маріупольський краєзнавчий музей з ініціативи доктора історичних наук, професора кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3 Пономарьової Ірини Сергіївни

24 вересня 2021 року студенти медичного факультету №3 Донецького національного медичного університету відвідали Маріупольський краєзнавчий музей з ініціативи доктора історичних наук, професора кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3 Пономарьової Ірини Сергіївни.

Професійні екскурсоводи розповіли нашим студентам про геноцид в Бабиному Яру – одному з найвідоміших місць, пов’язаних із людською трагедією. Тут в роки Другої світової війни під час окупації України було розстріляно понад 100 тисяч осіб.
Окремо було звернено увагу на події, що відбувалися в Маріуполі. Історія нашого міста у той період була не менш болючою.

Розповідь про маріупольську трагедію – масовий розстріл мирного населення на Агробазі, розчулила усіх присутніх.
Наприкінці заходу наші студенти поділилися своїми враженнями й підкреслили найважливіші моральні цінності, які необхідні кожному суспільству.

Call Now Button