До всесвітнього дня першої медичної допомоги медичний факультет №2 провів акцію

Напередодні, 8.09 та 09.09, доцент Сустрєтов Анатолій Станіславович провів соціологічне опитування серед молоді, щоб дізнатися, наскільки вони освічені у наданні першої медичної допомоги. 🩺

Сьогодні, 10.09, провели пізнавальні бесіди серед різних соціальних груп міста Кропивницького, до яких долучилось багато людей. Серед них були: діти 10-14 років 👧, хлопці та дівчата 15-16 років та матусі🤱25-34 років.

Було продемонстровано на макетах, як можна надати допомогу в екстрених ситуаціях 💣🤯, змодельовано різні ситуаційні задачі та клінічні випадки, що часто стають реальністю. Слухачі вирішували поставлені їм випадки за допомогою медиків, які брали у цьому участь. 👩‍⚕️🩺

Учасники отримали масу емоцій та були задоволені отриманими знаннями. 😲 👏

Над акцією працювало студентське самоврядування медичного факультету №2, серед яких хочемо виділити:
🔺️голову культмасового сектору – Кіріцеву Олександру
🔺️голову КВН – Іваненко Олександра.

☝️І памʼятайте:
«Обізнаний – означає озброєний!”

Call Now Button