Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №1 медичного факультету №3 спільно з німецькими колегами провели психолінгвістичний семінар

Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №1 медичного факультету №3 спільно з німецькою психолінгвістичною групою, яка працює на базі Paderborn University, провели практичний семінар, присвячений сучасним проблемам психолінгвістики.

Провідна тема семінару – розвиток дитячого мовлення.

Під час заходу учасники обговорили результати практичних досліджень. Зокрема, присутні розглянули питання розвитку дитячого мовлення та навичок раннього читання за допомогою книг, які читають батьки дітям. Також спікери обговорили застосування німецького досвіду з цих питань в українських реаліях сьогодення.

Значну частину семінару приділили практичному вирішенню вищезазначених питань.

Професорка Катерина Рохдфінг, учасниця міжнародного європейського проекту, поділилася з колегами результатами їх експериментальних досліджень. Суть наукового дослідження полягає у вивченні засвоєння дітьми дошкільного віку нових слів та навичок читання в ігровій формі та ролі повтору у формуванні навичок читання.

Завідувачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Олена Самойленко доповіла про можливості інтеграції досвіду німецьких психолінгвістів при вивченні іноземних мов. Окрім того, вона зазначила, що наукові надбання німецьких колег будуть корисними у подоланні порушень мовлення людей з ПТС.

Викладачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Мирослава Пишногуб поділилася власним досвідом викладання іноземної мови дітям з порушенням мовлення.

Також у дискусії взяли участь викладачі та доценти кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 1 Оксана Дудіна, Олена Корнєєва та Олена Сидоренко.

Дякуємо європейським колегам за змістовний захід та корисний обмін досвідом! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Call Now Button