Кафедра внутрішньої медицини №3 медичного факультету №3 ДНМУ провела міжрегіональну конференцію для лікарів Донецької і Луганської областей

Дорогі колеги!

Базова для нашого факультету кафедра внутрішньої медицини №3 провела актуальну для сьогодення міжрегіональну онлайн-конференцію для лікарів Донецької і Луганської областей на тему “Позалегеневі прояви COVID-19”.

Родзинкою заходу стала лекція, яка була проведена Пахоменко Те3 метяною Анатоліївною, завідувачем кафедри внутрішньої медицини, кандидатом медичних наук. Ця лекція на тему “Хвороба – модіфікуюча терапія когнітивних порушень” стане в нагоді всім зацікавленим особам, від студентів-медиків до вузькоспеціалізованих у цій тематиці спеціалістів.

Дорогі колеги! Базова для нашого факультету кафедра внутрішньої медицини №3 провела актуальну для сьогодення міжрегіональну онлайн-конференцію для лікарів Донецької і Луганської областей на тему "Позалегеневі прояви COVID-19". Родзинкою заходу стала лекція, яка була проведена Пахоменко Тетяною Анатоліївною, завідувачем кафедри внутрішньої медицини, кандидатом медичних наук. Ця лекція на тему "Хвороба - модіфікуюча терапія когнітивних порушень" стане в нагоді всім зацікавленим особам, від студентів-медиків до вузькоспеціалізованих  у цій тематиці спеціалістів.