Кропивницький: команда ДНМУ МФ №2 привезла з олімпіади в Тернополі дві нагороди

Днями команда Донецького національного медичного університету медичного факультету №2, що у Кропивницькому, достойна представила Кіровоградщину на Всеукраїнській Олімпіаді з симуляційної медицини з міжнародною участю «TernopilSimOlymp – 2021» (екстрена і невідкладна медична допомога).

Олімпіада серед студентів закладів освіти МОЗ України, організована Тернопільським національним медичним університетом ім. І. Я. Горбачевського, проходила з 30 вересня по 1 жовтня у Тернополі.

Взявши участь у чотирьох конкурсах з екстреної і невідкладної медичної допомоги, команда ДНМУ у складі Станіслава Лисенка, Вікторії Соколенко та Артура Мунтяна, за підтримки асистента кафедри хірургічних дисциплін МФ №2 ДНМУ Дмитра Собченка, отримала одразу дві нагороди.

Так, майбутні медики здобули перемогу в конкурсі «М&М’s» (базова підтримка  життя дитини з використанням зовнішнього автоматичного дефібрилятора).

Окрім того, учасниця команди Вікторія Соколенко в конкурсі «Осінній водограй» (надання допомоги травмованому з критичною кровотечею) отримала нагороду у номінації «За волю до перемоги».

Вітаємо наших переможців!

Call Now Button