Про Гідність і Свободу говорили студенти та викладачі медичного факультету №3

Вчора, 21 листопада, у День Гідності та Свободи викладачі та студенти медичного факультету №3 зустрілися онлайн, щоб згадати події дев’ятирічної давності та дізнатися невідомі факти Революції Гідності.

Студентки першого курсу Вручила Гусамова, Владислава Фролова, Поліна Каптенар, Анната Підкопаєва та Анастасія Главное підготували презентації про передумови Революції, хронологію Майдану у Києві та про земляків, які брали участь у тих подіях, зокрема, і про одного з найстаріших майданівців – Віктора Пилиповича Кльоза.

Окрім того, учасники зустрічі, серед яких і адміністрація факультету: декан факультету доцент Олександр Дубина, завідувачка кафедри мовних та гуманітарних дисциплін доцент Олена Самойленко, викладач філософії доцент кафедри Віталій Ігнатьєв та доцент кафедри Вікторія Азатьян – обговорили історичну значимість подій революції у процесі державотворення та становлення національної свідомості.

Особливу атмосферу зустрічі створили спогади викладачів та студентів про події 2013 року. Зокрема, про революцію у Донецьку розповіли Олександр Дубина та Олена Самойленко, які родом зі сходу України.

Організатор та модератор зустрічі Анатолій Сустрєтов.

Call Now Button