Публікації медичного факультету №2 ДНМУ серед найкращих видань 2020 року

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2 медичного факультету №2 к.пед.н. Суховірську Людмилу Павлівну та к.пед.н. Лунгол Ольгу Миколаївну та асистента кафедри мікробіології, вірусології та імунології Коваленко Поліну Григорівну з перемогою у щорічному конкурсі на краще видання 2020 року, який проводить Національна академія наук вищої освіти України:

Диплом за ІIІ місце в номінації «Монографії» (Суховірська Л.П., Лунгол О.М., Задорожна О.В. Ресурсний підхід навчання фізики у фахових дисциплінах. – Кропивницький: ПП «Ексклюзив Систем», 2019. – 325 с.) / Протокол засідання журі конкурсу на краще видання 2020 року №1 від 30.11.2020 року, м. Київ.

Диплом за ІIІ місце в номінації «Наукові статті» за публікацію, яка входить до наукометричної бази Web of Science (L.P. Sukhovirska, O.M. Lunhol, O.V. Zadorozhna, P.H. Kovalenko The effectiveness of implementing «Heart-lung machine SORIN C5» software product in the educational process of medical university/ Information Technologies and Learning Tools. – 2020. – Vol. 76, № 2. – pp. 250–263).

Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!