Become a student of DNMU!

Донецький національний

медичний університет МОЗ України

Це один із найстаріших вищих медичних навчальних закладів України. За роки існування в нашому університеті підготовлено тисячі лікарів за спеціальностями медицина, педіатрія, стоматологія та фахівців галузі фармації (провізорів).

В університеті навчалися студенти із 60 країн світу: Європи, Азії, Африки, Латинської Америки.

Через війну на Донбасі, яку розпочала Росія, наш університет змушений був евакуюватися та розпочати свою роботу в містах Краматорську, Кропивницькому та Маріуполі, де зараз навчається понад 2000 студентів та понад 2000 лікарів-інтернів та курсантів.

Клінічні бази та бази виробничої практики для студентів ДНМУ знаходяться в провідних лікарнях міст Краматорська, Слов’янська, Дружківки, Маріуполя та Кропивницького.

Це дозволяє студентам-медикам – майбутнім лікарям оволодіти всіма досягненнями сучасної медицини.

Майбутні провізори проходять навчання в місті Краматорську та Слов’янську, а виробничу практику в провідних аптеках міст області та на Закарпатті.

Випускники ДНМУ одержують український диплом міжнародного зразка.

абитуриент доннму

ДНМУ готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня МАГІСТР за такими спеціальностями:

МЕДИЦИНА – випускники працюють сімейними лікарями, терапевтами, хірургами різного профілю, акушерами-гінекологами, онкологами, окулістами, травматологами, невропатологами, психіатрами, лікарями зі спортивної медицини, лікарями косметологами тощо; термін навчання – 6 років, випускники медичних коледжів – 5 років.

ПЕДІАТРІЯ – випускники працюють педіатрами, дитячими хірургами , неонатологами, дитячими невропатологами, дитячими лікарями інших спеціальностей; термін навчання – 6 років.

СТОМАТОЛОГІЯ – випускники працюють стоматологами-терапевтами, стоматологами-хірургами, стоматологами-ортопедами, лікарями-ортодонтами та іншими фахівцями, термін навчання – 5 років, випускники медичних коледжів – 4 роки.

ФАРМАЦІЯ – випускники працюють провізорами, які виготовляють лікарські препарати, організують постачання ліків, керують маркетинговими дослідженнями, контролюю та якість лікарських препаратів тощо; термін навчання на денній формі – 5 років, на заочній формі для випускників медичних коледжів – 4,5 роки.

ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ – на основі раніше здобутого освітньо кваліфікаційного (освітнього) рівня спеціаліста бакалавра, магістра – на заочній формі навчання; термін навчання – 1,5 роки.Адреса приймальної комісії ДНМУ:

м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 39, корп. 2, пр. 2307

Розклад роботи: з 8-00 до 15-00


м. Маріуполь, бул. Шевченка, 80

Розклад роботи: з 8-00 до 15-00


м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1

Розклад роботи: з 8-00 до 15-00

Call Now Button