Студенти медичного факультету №2 продовжують благодійну акцію з вимірювання рівню цукру у крові

Вчора, 17 листопада, студенти медичного факультету №2 провели у Кропивницькому міськрайонному центрі зайнятості благодійну акцію з вимірювання рівню цукру у крові.

Участь в акції взяли студенти медичного факультету №2 під проводом заступниці декана з виховної роботи Ярослави Тур: Владислав Івасенко, Віталій Пилипенко, Оксана Кучмистенко, Кирило Алєшков та В’ячеслав Грищенко.

«Важливо ходити до лікаря, міряти тиск, перевіряти аналізи, здавати загальний аналіз крові, перевіряти цукор у крові, бо цукровий діабет зараз дуже розповсюджений. Він може бути прихованим, але проявлятися у майбутньому. Такі заходи важливі, бо людина може дізнатися про своє захворювання і у подальшому звернутися до лікаря», – прокоментував захід студент 4-2 МС Владислав Івасенко.

Всього під час акції бажання перевірити цукор у крові та виміряти тиск виявили пів сотні працівників центру.

«У той час, коли наші працівники не можуть пройти медогляд, з огляду на теперішні події, нам була дуже цікава ця благодійна акція. Таким чином ми можемо і про своє здоров’я попіклуватися, і допомогти Збройним Силам», – зазначила начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Яна Шевченко.

У вдячність за акцію центр зайнятості передав предмети гігієни для ЗСУ. Ці пакунки, разом зі шкарпетками та солодощами від Кіровоградського обласного центру зайнятості, незабаром передадуть нашим захисникам на передову.

Call Now Button