Тиждень “Протипожежної безпеки” на медичному факультеті № 3 ДНМУ міста Маріуполя

У період з 16 грудня по 20 грудня 2019 року було організовано та проведено тиждень “Протипожежної безпеки” на медичному факультеті № 3 ДНМУ міста Маріуполя.

За вищезгаданий період, студенти та професорсько – викладацький склад взяв участь в наступних заходах з пожежної безпеки.

 • 16 грудня 2019 року.
  Проведення інструкції – бесіди по діям при пожежі викладачів і студентів в будівлі учбового корпусу №2 (пр. Будівельників 28)
 • 17 грудня 2019 року.
  Проведення навчально-тренувального заняття з питань цивільного захисту в медичному факультеті № 3 ДНМУ(учбовий корпус №2 , пр. Будівельників, 28).Тиждень
 • 18 грудня 2019 року.
  Проведення інструкції – бесіди «Характеристики вогнегасників і визначення основних понять щодо їх експлуатації» для викладачів і студентів в будівлі учбового корпусу №1 (бульвар Шевченка ,80), №2 (пр. Будівельників, 28)
 • 19 грудня 2019 року.Проведення інструкції – бесіди по діям при пожежі викладачів і студентів в будівлі учбового корпусу №1 (бульвар Шевченка 80)
 • 20 грудня 2019 року.
  Проведення навчально-тренувального заняття з питань цивільного захисту в медичному факультеті № 3 ДНМУ в будівлі учбового корпусу №1 (бульвар Шевченка 80)

Активну участь в підготовці, організації та проведення “Тижня протипожежної безпеки взяли:
Розенко О.В. – декан факультету (голова комісії з питань НС) – керівник тренування., Якушевський В.О. – заступник керівника тренування., Коменданти учбових корпусів № 1,2., Магда В.В. – інженер ЦО., студенти та професорсько – викладацький склад медичного факультету №3 м. Маріуполя.

Величезна подяка всім хто протягом тижня був активним учасником!