24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну студенти медичного факультету №3 провели захід
Медичний факультет №3 тривалий час до повномасштабного вторгнення розміщувався у Маріуполі. Тому значна частина зустрічі були присвячена цьому місту-герою.
Сквери, парки, льодові ковзанки, прекрасні будівлі, веселі фестивалі, море – таким було місто до 24 лютого 2022 року. Таким воно залишилося у найтепліших спогадах студентів, які проводили тут одні з найкращих років свого життя. Спалені руїни, сірість, горе та смерть – те, що принесла у колись прекрасне місто росія. Багато хто зі студентів згадував перші дні повномасштабного вторгнення, евакуацію з міста . Студенти говорили про рідне для багатьох місто з болем та сумом, але не з відчаєм. Бо у їх серцях завжди живе віра у Перемогу, вони знають, що колись знову прогуляються вулицями Свого нового міста, над яким знову замайорить синьо-жовтий стяг.
Говорили учасники заходу і про інші міста, які постраждали від російської агресії. І говорили, зокрема, про те, як ці міста відновлюватимуть після нашої Перемоги.
Тяжкою стала тема про дітей, які загинули через війну. Діти це завжди вразлива категорія, під час будь-яких бойових дій, адже не можуть себе захистити, і навіть не завжди повністю можуть усвідомити, що відбувається.
Приділили увагу також жінкам, які стали на захист своєї Батьківщини. У війську, у тилу, навіть за кордоном, доносячи правду про російську агресію та виходячи на мітинги – жінки борються за свою країну.
Особливої атмосфери зустрічі надала творчість студентів: виступи хореографічного колективу, виконання тематичних пісень, гра на музичних інструментах, а також декламування віршів.
Організаторами заходу стали голова Культмасу Олександра Кіріцева та заступник декана медичного факультету № 3 з виховної роботи кандидат історичних наук Анатолій Сустрєтов.