Студенти першого курсу медичного факультету № 2 та факультету фармації та стоматології дізналися більше про історію свята, уявили себе в ролі справжнього привида та пограли в традиційні хеллоунські ігри.
До свята долучився декан медичного факультету № 2 Сергій Дубина.
Дякуємо за гарно проведений час!





