17 жовтня о 9:00 студенти ДНМУ прийшли здавати кров до КНП “Кіровоградська обласна станція переливання крові”. Це є прикладом великої солідарності та гуманності молодих людей, які бажають допомогти нашим захисникам та захисницям, а також іншим людям, які цього потребують. Студенти пройшли необхідні обстеження, здали експрес-аналізи, після чого пожертвували свою кров для доброї справи.
Частину отриманих коштів було відправлено на допомогу ЗСУ.
🕊Здати кров – це не стояти поодаль, коли людям потрібна допомога. Здати кров – показати свою солідарність. Ми всі можемо стати частиною цього благородного процесу і зробити світ кращим.






