Сектор інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Студентської ради Донецького національного медичного університету

Сектор інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Донецького національного медичного університету є одним з основних напрямів діяльності Студентського самоврядування, який забезпечує збір, обробку та поширення інформації.

Базисними принципами роботи є видача якісного, точного, вичерпного та вчасного матеріалу для цільової аудиторії. Головним принципом роботи сектору є базисна об’єктивність. Подача готового продукту має бути вільна від суб’єктивних факторів, адже свобода думки та слова є запорукою демократичного суспільства.

Штат працівників підрозділу складається з керівництва, фотографів, редакторів, журналістів, відеографів, відеомонтажерів, PR-менеджерів та адміністраторів онлайн-ресурсів. Творчій підхід до обробки даних дозволяє помічати та висвітлювати приховані деталі, візуалізуючи матеріал у повному обсязі для більш ефективного сприйняття.

Склад  сектору

Чубучна Вікторія Вікторівна

Чубучна Вікторія Вікторівна Голова сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ. Студентка медичного факультету №1, 6 курс, 6 група.

(099) 518-11-65;
еmail: viktoriyacubuchnaya97@gmail.com

Пушкарь Юлія Валентинівна

Пушкарь Юлія Валентинівна Заступник голови сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ. Студентка медичного факультету №1, 5 курс, 21 група.

(066) 864-25-73;
еmail: pushkar.yulia@ukr.net

Рожанська Анастасія Ігорівна

Рожанська Анастасія Ігорівна – Голова редакційної колегії сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ. Студентка медичного факультету №1, 6 курс, 11 група.

(099) 111-67-00;
еmail: gurunastya1998@gmail.com

Носата Марія Володимирівна

Носата Марія Володимирівна – Голова пресс-відділу сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ Студентка медичного факультету №1, 5 курс, 12 група.

(066) 830-15-08;
еmail: malaya7740@gmail.com

Рябоченко Олександр Андрійович

Рябоченко Олександр Андрійович – Голова сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ медичного факультету №2. Студент 5 курсу, 8 групи медичного факультету №2.

Номер телефону: (066) 6729521;

email: olexandr.riabochenko@outlook.com

photo 2020 11 04 17 19 58

Пефті Юлія Сергіївна – голова сектору інформації, соціологічних досліджень та зовнішніх зв’язків Ради студентського самоврядування ДНМУ медичного факультету №3, 2 курс, 3 група.

номер телефону: (066) 963-76-52;

еmail: uliapefti@gmail.com