ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО

ІМ. М.Д. ДОВГЯЛЛО

Шановні колеги!

Студентське наукове товариство Донецького національного медичного університету ім. М. Горького запрошує студентів та молодих вчених 14 травня 2015 р. взяти участь уЗагальноуніверситетській науковій конференції «Медицина XXI сторіччя».

Місце проведення Конференції: м. Краматорськ Донецької області, Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, ДГМА, корпус №2, актова зала.

Форми участі у конференції:

• - усна доповідь та публікація тез
  • - публікація тез
  • - вільний слухач

Попередня програма Конференції:

• 8.00- 9.00 – реєстрація учасників.
  • 9.00-13.30 – секційні засідання (за спеціальностями).
  • 14.00-17.00 – пленарне засідання з доповіддю провідних вчених ДонНМУ ім. М.Горького. Нагородження переможців, закриття Конференції.

Умови участі у конференції

• 1.​ Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
  • 2.​ Вартість публікації однієї сторінки із тезами – 50 грн.
  • 3.​ Регламент усної доповіді – 7-10 хвилин.
  • 4.​ Автор несе відповідальність за зміст матеріалу.
  • 5.​ Тези публікуються у збірнику матеріалів Конференції незалежно від присутності учасника на момент заходу.
  • 6.​ У разі не дотримання умов участі або не виконання вимог оформлення тез організаційний комітет залишає за собою право редакції або відхилення надісланих матеріалів.

Вимоги до оформлення тез:

• 1.​ Тези мають бути надіслані до організаційного комітету конгресу не пізніше 14 квітня 2015 року.
  • 2.​ Вік першого автора не повинен перевищувати 35 років.
  • 3.​ Не допускаються у тексті тез нерозшифровані абревіатури, скорочення (окрім загальноприйнятих одиниць виміру), графіки, малюнки, схеми, формули.
  • 4.​ Учасник повинен відправити на електронну скриньку :Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лист (тема листа обов'язково повинна містити слово «Реєстрація» та прізвище першого автора), який має містити скановану чи фотокопію квитанції та два файли у форматі .doc::
    • - Перший файл – анкета, у якій вказуються ПІБ авторів, назва університету, кафедри та контактні дані (номер телефону та адрес електронної пошти);
    • - Другий файл – тези. Текст тез повинен бути надрукований гарнітурою Times New Roman, кегль - 14, міжрядковий інтервал - 1,5, поля з усіх боків - 2 см. Ліміт символів – 3000 з урахуванням пропусків та заголовку. Об’єм тез: 1-2 стор.

Структура оформлення тез:

• - перший рядок повинен містити назву роботи великими буквами

• - другий рядок повинен містити прізвище та ініціали автора (або авторів, не більше 3-х)
  • - у третьому рядку вказується повна назва навчальної, лікувальної або науково-дослідницької установи, на базі якої було виконано роботу, місто та країна місцезнаходження установи
  • - у четвертому рядку вказується назва кафедри (структурного підрозділу), наукове звання, прізвище та ініціали завідуючого кафедрою (керівника підрозділу)
  • - у п'ятому рядку вказуються наукове звання, прізвище та ініціали наукового керівника
  • - текст тез, у якому повинні бути виділені такі розділи: "Актуальність проблеми", "Мета дослідження", "Матеріал і методи", "Результати дослідження ", "Висновки"

Реквізити для сплати оргвнеску: № платіжної картки 5168 7554 1072 7925 Приват банку

Організаційний комітет:

Голова СНТ – Єрьомченко Антон Вікторович