Посольство Франції в Україні та Французький культурний центр
організують у рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки, які анансовані на нашому сайті:
HTTP://INSTITUTFRANCAIS-UKRAINE.COM/UA/ETUDIER/NOUVELLES/FESTIVALSCIENCES [1]

Також прошу звернути Вашу особливу увагу на лекцію "ПРОГРЕСИВНІ ЗМІНИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СИСТЕМИ У ФРАНЦІЇ: ДО
БІЛЬШОЇ АВТОНОМІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ" професора, доктора Жан-П'єра ФІНАНСА, постійного
представника Ради президентів університетів та Інституту наукових досліджень та розвитку Франції у
Брюселі.
Ця лекція пройде у рамках французько-української наукової конференції "Наукові реформи Франції та України".
На зустрічі представники українських державних наукових структур законодавчої та виконавчої влади України,
зокрема пані Лілія Гриневич, Голова Комітету Верховної ради з питань освіти і науки, представники МОН та НАН
України, розповідатимуть про тенденції та зміни, які відбуваються в законодавчій базі української наукової
галузі. Після презентацій проходитимуть дискусії та обговорення проблем французько-українського
співробітництва у рамках існуючої законодавчої бази.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОСИМО НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ УЧАСНИКА* НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.';document.getElementById('cloakff7815bee777c4e9137e2a54004e27e7').innerHTML += ''+addy_textff7815bee777c4e9137e2a54004e27e7+'<\/a>'; " style="font-family: Arial, sans-serif; background-color: rgb(223, 248, 249); font-size: 12.8px;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ДО 19 ТРАВНЯ
ВКЛЮЧНО  (вхід вільний, але кількість місць обмежена).

Дата, час та місце проведення: 21 травня о 11.00, КНУ Т.Г. Шевченка (вул. Володимирська, 60, ауд. 204)