21-22 квітня 2016 року у м. Києві відбудеться VI конференція Української Асоціації фахівців з серцевої недостатності «Хронічна серцева недостатність в Україні: пріоритетні шляхи вирішення».

Шановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році» 21-22 квітня 2016 року у м. Києві відбудеться VI конференція Української Асоціації фахівців з серцевої недостатності «Хронічна серцева недостатність в Україні: пріоритетні шляхи вирішення».

Для участі у конференції запрошуються головні спеціалісти структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних, Донецької та Луганської обласних військово-цивільних

адміністрацій зі спеціальностей «Кардіологія», «Терапія», «Загальна практика-сімейна медицина», а також провідні науковці.

Місце проведення: готель «Космополіть», м. Київ, вул. В.Гетьмана, 6 (метро Шулявська). Вхід зі сторони кінотеатру «Баттерфляй», 5 поверх.

Реєстрація учасників: 21 квітня-з 8.30 до 15.00

22 квітня-з 8.30 до 10.00

Всі учасники конференції отримають сертифікати затвердженого зразку. 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top