Студенти медичного факультету №2 ДНМУ успішно виступили в "MEDICAL STUDENTS CONFERENCE IN POLTAVA"

28-29 березня 2019 р. на базі Української медичної стоматологічної академії проводилася 75-а ювілейна студентська наукова конференція «Medical students conference in Poltava» в якій приймали участь студенти Донецького національного медичного університету, медичного факультету № 2 (м. Кропивницький).

Наукові дослідження були проведені на кафедрі медичної фізики та інформаційних технологій № 2 та студентами:

Басюк А.П. (2 курс, гр. 2-1 мс) ДОСЛІДЖЕННЯ РАДОНОВОГО ВПЛИВУ НА ЛЮДСЬКИЙ ОРГАНІЗМ В М. КРОПИВНИЦЬКОМУ, (науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.);

Костенко А.В. (2 курс, гр. 2-3 мс) РЕАКЦІЯ КРОВІ НА ОПРОМІНЕННЯ, (науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.);

Великосельська Х.А. (2 курс, гр. 2-7 м) РАДІОТЕРАПЕВТИЧНА СИСТЕМА TOMOTHERAPY®, (науковий керівник: к. пед. н., Лунгол О.М.);

Міщенко О.В. (3 курс, гр. 3-3 мс) ВІРТУАЛЬНА МОДЕЛЬ «ШТУЧНИЙ КРОВООБІГ «SORIN C5», (науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П., к. пед. н., Лунгол О.М.);

Настояща І.В. (2 курс, гр. 2-3 мс) ВПЛИВ АРТЕФАКТІВ НА ДОСТОВІРНУ ІНТЕРПРЕТАЦІЮ ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЇ, (науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.);

Харченко Т.М. (3 курс, гр. 3-3 мс) МЕТОДИ ЗАПОБІГАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИМ УСКЛАДНЕННЯМ, (науковий керівник: к. пед. н., Суховірська Л.П.).

Доповіді були представлені в секції № 9 «Секція експериментальної медицини».

Відповідно до положення конференції, доповіді учасників оцінювалися за десятибальною шкалою, за наступними критеріями: Актуальність та новизна роботи. Якість виступу. Особистий внесок.Відповіді на запитання.

Компетентним журі: проф. Важнича О.М., проф. Весніна Л.Е., проф. Дев’яткіна Т.О., проф. Запорожець Т.М., проф. Костенко В.О., проф. Лобань Г.А., проф. Міщенко І. В., проф. Нетюхайло Л. Г.,  доц. Сілкова О.В.

Студентки групи 3-3 мс Оксана Міщенко та Тетяна Харченко Донецького національного медичного університету медичного факультету № 2 (м. Кропивницький) в рамках студентської наукової конференції відвідали майстер-клас з цифрової мамографії в діагностиці ранніх форм раку молочних залоз, який проводила к.мед.н., доц. Васько Лариса Миколаївна на базі МДЛЦ Медіон та отримали Сертифікат учасника майстер-класу.

Студентка групи 2-1 мс Аліна Басюк Донецького національного медичного університету медичного факультету № 2 (м. Кропивницький) нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за участь в секції № 9 «Експериментальної медицини».

Наукові дослідження були проведені на кафедрі медичної фізики та інформаційних технологій № 2 на тему:
«Дослідження радонового впливу на людський організм в м. Кропивницькому» (наук. кер. к.пед.н., Суховірська Л.П.).

Всі учасники конференції отримали Сертифікати учасників конференції та Збірник тез доповідей.