Список експертів на 2019 рік

Експерти департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації – співробітники клінічних кафедр Донецького національного медичного університету на 2019 рік

(Витяг з наказу ДОЗ ОДА від 04.01.2019 №1 «Про затвердження персонального складу груп експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на 2019 рік»)

Спеціальність Прізвище, ім’я, по-батькові Посада, місце праці

Травматологія та ортопедія
(у т.ч. дитяча)

Климовицький Володимир Гаррійович Головний лікар ККЛПЗОЗ «Обласна травматологічна лікарня», професор кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії ДНМУ, д.м.н.
Анестезіологія та інтенсивна терапія, токсикологія Нестеренко Олексій Миколайович Зав. кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДНМУ, д.м.н.
Акушерство і гінекологія Ханча Федір Олександрович Асистент кафедри акушерства та гінекології ДНМУ, к.м.н.

Патологічна анатомія
(у т.ч. дитяча)

Герасименко Олександр Іванович Професор кафедри патоморфології, судової медицини та гістології ДНМУ, д.м.н.
Отоларингологія Чибісов Владислав Юрійович Завідувач отоларингологічним відділенням КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради, асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ
Нейрохірургія Калач Олександр Васильович Асистент кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ
Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї Айзятулова Ельміра Максутівна Директор «Клініки репродуктивної медицини доктора Айзятулової», д.м.н., професор кафедри акушерства та гінекології ДНМУ
Стоматологія Ярова Світлана Павлівна Завідуюча кафедрою стоматології № 2 ДНМУ, професор, д.м.н.
Урологія Рощін Юрій Володимирович Завідувач кафедри урології ДНМУ, професор, д.м.н.
Хірургія Єпіфанцев Олександр Анатолійович Асистент кафедри хірургії, ендоскопії та реконструктивно- відновлювальної хірургії ДНМУ, к.м.н.
Радіологія, променева терапія, ультразвукова діагностика Конькова Марина Володимирівна Завідувач кафедри онкології та радіології ДНМУ, професор, д.м.н.

Загальна практика – сімейна медицина

Власенко Олександр Борисович Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Краматорської міської ради, асистент кафедри внутрішньої медицини №1 ДНМУ
Відновне лікування, реабілітація, лікувальна фізкультура, спортивна медицина та фізіотерапія Сокрут Валерій Миколайович Завідувач кафедри реабілітаційної та спортивної медичної ДНМУ, професор, д.м.н.
Імунологія Жданюк Юрій Іванович Доцент кафедри внутрішньої медицини №2 ДНМУ, к.м.н.
Інфекційні хвороби Пономаренко Наталія Ярославівна Завідувач інфекційним відділенням КМУ «Міська лікарня №1 м. Краматорська», асистент кафедри епідеміології, інфекційних хвороб та лабораторної діагностики ДНМУ
Неврологія Селезньова Софія Веніамінівна Завідувач кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, доцент, к.м.н.
Дерматовенерологія Єрьоменко Андрій Олексійович Головний лікар КЗОЗ «Обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер м Краматорська», асистент кафедри дерматології та венерології ДНМУ
Пульмонологія Нікуліна Вікторія Олексіївна Завідувач терапевтичним відділенням №1 КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради, асистент кафедри внутрішньої медицини №2 ДНМУ
Дитячі інфекційні хвороби Яковенко Дмитро Вадимович Завідувач інфекційним відділенням №2 КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання» м. Краматорськ, асистент кафедри, педіатрії, неонатологіії, дитячих інфекцій ДНМУ
Дитяча гастроентерологія Самойленко Ірина Григорівна Завідувач кафедр педіатрії, неонатологіії, дитячих інфекцій ДНМУ, к.м.н.
Дитяча нефрологія Баличевцева Ірина В’ячеславівна Доцент кафедри педіатрії, неонатологіії, дитячих інфекцій ДНМУ, к.м.н.


 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top