Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Олімпіада відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році" проходила впродовж 17-19 квітня у Полтаві.

На Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни "Латинська мова та основи медичної термінології" Донецький національний медичний університет представили семеро студентів з п'яти факультетів.

У Полтаві Вікторія Малахова, Орина Таран (медичний факультет №1), Анна Чернявська, Заур Алієв (медичний факультет №2), Роман Іванченко (стоматологічний факультет, м.Маріуполь), Анастасія Сухиніна (фармацевтичний факультет) показали гарні знання та здобули цінний досвід для участі у майбутніх інтелектуальних змаганях.

 

 

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…