Олімпіада відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році" проходила впродовж 17-19 квітня у Полтаві.

На Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни "Латинська мова та основи медичної термінології" Донецький національний медичний університет представили семеро студентів з п'яти факультетів.

У Полтаві Вікторія Малахова, Орина Таран (медичний факультет №1), Анна Чернявська, Заур Алієв (медичний факультет №2), Роман Іванченко (стоматологічний факультет, м.Маріуполь), Анастасія Сухиніна (фармацевтичний факультет) показали гарні знання та здобули цінний досвід для участі у майбутніх інтелектуальних змаганях.