Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

28 вересня 2016 року в місті Краматорськ в актовому залі ЦПМСД №2 кафедрами «Психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології» і «Неврології та нейрохірургії» сумісно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації було проведено науково-практичну конференцію «Інновації в клінічній психіатрії та неврології».

На конференції були присутні науковці, молоді вчені, лікарі-психіатри, лікарі-неврологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, лікарі-реабілітологи, сімейні лікарі, клінічні психологи та інші.

З доповідями виступили зав. кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДонНМУ, д.м.н., доцент Осокіна О.І., зав. кафедри неврології та нейрохірургії, к.м.н., доцент Селезньова С.В., доцент курсу психіатрії та медичної психології Дніпропетровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, лікар-психіатр психосоматичного центру Обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, к.м.н., доцент Денисов Є.М. (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДонНМУ, к.м.н. Алексєєва Л.А.

В конференції взяв участь і виступив і з доповіддю Смаль Ю.І. – головний позаштатний психіатр департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лікар КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська».

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…