28 вересня 2016 року в місті Краматорськ в актовому залі ЦПМСД №2 кафедрами «Психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології» і «Неврології та нейрохірургії» сумісно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації було проведено науково-практичну конференцію «Інновації в клінічній психіатрії та неврології».

На конференції були присутні науковці, молоді вчені, лікарі-психіатри, лікарі-неврологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, лікарі-реабілітологи, сімейні лікарі, клінічні психологи та інші.

З доповідями виступили зав. кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДонНМУ, д.м.н., доцент Осокіна О.І., зав. кафедри неврології та нейрохірургії, к.м.н., доцент Селезньова С.В., доцент курсу психіатрії та медичної психології Дніпропетровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, лікар-психіатр психосоматичного центру Обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, к.м.н., доцент Денисов Є.М. (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДонНМУ, к.м.н. Алексєєва Л.А.

В конференції взяв участь і виступив і з доповіддю Смаль Ю.І. – головний позаштатний психіатр департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лікар КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська».