Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

31.05.2017 року Університетську клініку – Науково-дослідний інститут травматології і ортопедії в м. Лиман відвідав Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина Вольфганг Мессингер, де він ознайомився з роботою травмопункту, відділень, зустрівся з колективом НДІ ТО. В ході зустрічі пан Мессингер передав головному лікарю Климовицькому Р.В. стерилізаційне обладнання (вісім сухожарових шаф), придбаних за рахунок коштів гранту від Уряду Німеччини, побажав колективу інституту успіхів в наданні якісної і своєчасної медичної допомоги мешканцям регіону і внутрішньо-переміщеним особам.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…