31.05.2017 року Університетську клініку – Науково-дослідний інститут травматології і ортопедії в м. Лиман відвідав Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина Вольфганг Мессингер, де він ознайомився з роботою травмопункту, відділень, зустрівся з колективом НДІ ТО. В ході зустрічі пан Мессингер передав головному лікарю Климовицькому Р.В. стерилізаційне обладнання (вісім сухожарових шаф), придбаних за рахунок коштів гранту від Уряду Німеччини, побажав колективу інституту успіхів в наданні якісної і своєчасної медичної допомоги мешканцям регіону і внутрішньо-переміщеним особам.