Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

На міжнародному медичному факультеті Донецького національного медичного університету пройшов майстер-клас "Великодня писанка", який організувала кафедра української та російської мов, а провела викладач кафедри Мирослава Пишногуб.

Студенти першого курсу з Єгипту та Кенії дізналися про значення та походження Великодніх писанок, смислове навантаження кольорів та візерунків. Після розповіді викладача кожен зміг обрати собі малюнок.

Спочатку учасники та учасниці нанесли перший шар фарби, зачекали доки вона висохне, а вже потім стали створювати малюнок. Більшість юнаків та дівчат відтворили візерунок, а дехто додав і своїх барв.

Колектив бібліотеки ДНМУ розмістив виставку книг до Великодня, зокрема, про традиції святкування та національні страви.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…