Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

З доповідями виступили:

  1. Грона Наталія Василівна, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 – «Артериальная гипертензия у беременных в терапии и гинекологии: две стороны одной луны»;
  2. Потапов Юрій Олексійович, асистент кафедри внутрішньої медицини №1 – «Ревматоидный артрит: вопросы диагностики и лечения»;
  3. Сокрут Ольга Петрівна, асистент кафедри медичної реабілітації – «Дифференцированное применение магнитотерапии в лечении ревматоидного артрита».

До участі було запрошено сімейних лікарів, терапевтів, ревматологів, фізіотерапевтів лікувально-профілактичних закладів міст та районів регіону, а також лікарів-інтернів.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…