З доповідями виступили:

1. Грона Наталія Василівна, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 – «Артериальная гипертензия у беременных в терапии и гинекологии: две стороны одной луны»;
  2. Потапов Юрій Олексійович, асистент кафедри внутрішньої медицини №1 – «Ревматоидный артрит: вопросы диагностики и лечения»;
  3. Сокрут Ольга Петрівна, асистент кафедри медичної реабілітації – «Дифференцированное применение магнитотерапии в лечении ревматоидного артрита».

До участі було запрошено сімейних лікарів, терапевтів, ревматологів, фізіотерапевтів лікувально-профілактичних закладів міст та районів регіону, а також лікарів-інтернів.