Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Донецький національний медичний університет, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації та КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» 12 квітня 2017 року в Краматорську провели науково-практичну конференцію «Психіатрія. Наркологія. Неврологія. Дискусійні питання та тенденції розвитку» та День спеціаліста.

Участь в конференції та Дні спеціаліста прийняли лікарі-психіатри, лікарі-неврологи, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, науковці, молоді вчені, психологи та інші.

З привітанням до учасників конференції звернувся ректор Донецького національного медичного університету, член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор Думанський Ю.В.

З доповідями виступили:Осокіна О.І. –зав. кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології ДНМУ, д.мед.н., доцент, голова Ліги психіатрів, психотерапевтів, наркологів, неврологів та психологів України у Донецькій області «Психічна травма воєнного часу: шляхи подолання та світовий досвід. Обговорення основних напрямів діяльності Громадської організації "Ліга психіатрів, психотерапевтів, наркологів, неврологів та психологів України у Донецькій області";

Селезньова С.В. – зав. кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н., доцент «Актуальні питання розладу когніцій»;

Ляпін П.Л. –головний лікар КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Слов'янська» «Проблемні та дискусійні питання в наркології»;

Радченко О. В. зав. гострим жіночим відділенням КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» «Агресивна поведінка при психічних розладах»;

Смаль Ю.І. – головний позаштатний психіатр департаменту охорони здоров’я, головний лікар КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м.Слов'янська» «Аналіз роботи психіатричної служби Донецької області за 2016 рік»;

Шепотинник Є.В. – головний позаштатний невролог департаменту охорони здоров’я, асистент кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н. «Звіт про роботу неврологічної служби Донецької області за 2016 рік»;

Пеньковцева Д. Ю. – лікар-статистик КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» «Аналіз помилок при здачі річного звіту за 2016 рік».

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…