Донецький національний медичний університет, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації та КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» 12 квітня 2017 року в Краматорську провели науково-практичну конференцію «Психіатрія. Наркологія. Неврологія. Дискусійні питання та тенденції розвитку» та День спеціаліста.

Участь в конференції та Дні спеціаліста прийняли лікарі-психіатри, лікарі-неврологи, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, науковці, молоді вчені, психологи та інші.

З привітанням до учасників конференції звернувся ректор Донецького національного медичного університету, член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор Думанський Ю.В.

З доповідями виступили:Осокіна О.І. –зав. кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології ДНМУ, д.мед.н., доцент, голова Ліги психіатрів, психотерапевтів, наркологів, неврологів та психологів України у Донецькій області «Психічна травма воєнного часу: шляхи подолання та світовий досвід. Обговорення основних напрямів діяльності Громадської організації "Ліга психіатрів, психотерапевтів, наркологів, неврологів та психологів України у Донецькій області";

Селезньова С.В. – зав. кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н., доцент «Актуальні питання розладу когніцій»;

Ляпін П.Л. –головний лікар КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Слов'янська» «Проблемні та дискусійні питання в наркології»;

Радченко О. В. зав. гострим жіночим відділенням КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» «Агресивна поведінка при психічних розладах»;

Смаль Ю.І. – головний позаштатний психіатр департаменту охорони здоров’я, головний лікар КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м.Слов'янська» «Аналіз роботи психіатричної служби Донецької області за 2016 рік»;

Шепотинник Є.В. – головний позаштатний невролог департаменту охорони здоров’я, асистент кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н. «Звіт про роботу неврологічної служби Донецької області за 2016 рік»;

Пеньковцева Д. Ю. – лікар-статистик КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов'янська» «Аналіз помилок при здачі річного звіту за 2016 рік».