До Дня захисника України

До Дня захисника України відбулася спортакіада із загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня захисника України серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації) Донецької області, де команда ДНМУ, в усій мірі, продемонструвала свою чоловічу спортивну силу.
Хлопці дуже професійно виконували спортивні вправи, та закликали молодь займатися спортом, активно долучатися до спортивних заходів та змагань.

Спортивне тіло – це здорове тіло, а здорове тіло, це запорука довголіття! Отже, бажаємо хлопцям міцного здоров'я та нових перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всесвітній день перезапуску серця

 Донецький національний медичний університет не залишився осторонь, у місті Краматорськ  на базі симуляційного центру ДНМУ було проведено 3 майстер класи з базового підтримання життя . Асистенти кафедри невідкладних станів та ІТ Северин Сергій Петрович та Аганцев Артем Михайлович ретельно контролювали якість вивчених навичок. У майстер класі в якості помічників взяли участь 7 студентів ДНМУ, які до цього часу регулярно відвідували студентський науковій гурток "Екстрена медична допомога та медицина катастроф", та неодноразово відпрацьовували навички базового підтримання життя.

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Донецький національний медичний університет у Кропивницькому відвідали представники курсів Kaplan Medical - директор школи Kaplan з міжнародного набору доктор Джадсон Епперлі (США) та консультант в Україні Олена Висоцька.

Доктор Епперлі розповів, що у США школа Kaplan готує випускників медичних університетів та студентів старших курсів до професійних іспитів з медицини USMLE (Американського медичного екзамену для отримання ліцензії), що складається з трьох частин.

Студентам міжнародного медичного факультету показали презентації про курси та розповіли, що це найкоротший шлях для підтвердження медичного диплома в США і початку роботи лікарем за кордоном.

Також студенти дізналися про переваги отримання медичного диплома та роботи лікарем в США.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…