До Дня захисника України

До Дня захисника України відбулася спортакіада із загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня захисника України серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації) Донецької області, де команда ДНМУ, в усій мірі, продемонструвала свою чоловічу спортивну силу.
Хлопці дуже професійно виконували спортивні вправи, та закликали молодь займатися спортом, активно долучатися до спортивних заходів та змагань.

Спортивне тіло – це здорове тіло, а здорове тіло, це запорука довголіття! Отже, бажаємо хлопцям міцного здоров'я та нових перемог!

Всесвітній день перезапуску серця

Донецький національний медичний університет не залишився осторонь, у місті Краматорськ  на базі симуляційного центру ДНМУ було проведено 3 майстер класи з базового підтримання життя . Асистенти кафедри невідкладних станів та ІТ Северин Сергій Петрович та Аганцев Артем Михайлович ретельно контролювали якість вивчених навичок. У майстер класі в якості помічників взяли участь 7 студентів ДНМУ, які до цього часу регулярно відвідували студентський науковій гурток "Екстрена медична допомога та медицина катастроф", та неодноразово відпрацьовували навички базового підтримання життя.

Донецький національний медичний університет у Кропивницькому відвідали представники курсів Kaplan Medical - директор школи Kaplan з міжнародного набору доктор Джадсон Епперлі (США) та консультант в Україні Олена Висоцька.

Доктор Епперлі розповів, що у США школа Kaplan готує випускників медичних університетів та студентів старших курсів до професійних іспитів з медицини USMLE (Американського медичного екзамену для отримання ліцензії), що складається з трьох частин.

Студентам міжнародного медичного факультету показали презентації про курси та розповіли, що це найкоротший шлях для підтвердження медичного диплома в США і початку роботи лікарем за кордоном.

Також студенти дізналися про переваги отримання медичного диплома та роботи лікарем в США.