Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Донецький національний медичний університет у Кропивницькому відвідали представники курсів Kaplan Medical - директор школи Kaplan з міжнародного набору доктор Джадсон Епперлі (США) та консультант в Україні Олена Висоцька.

Доктор Епперлі розповів, що у США школа Kaplan готує випускників медичних університетів та студентів старших курсів до професійних іспитів з медицини USMLE (Американського медичного екзамену для отримання ліцензії), що складається з трьох частин.

Студентам міжнародного медичного факультету показали презентації про курси та розповіли, що це найкоротший шлях для підтвердження медичного диплома в США і початку роботи лікарем за кордоном.

Також студенти дізналися про переваги отримання медичного диплома та роботи лікарем в США.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…