Науково-практична конференція на Слов’янському курорті

Кафедри реабілітаційної та спортивної медицини, внутрішньої медицини № 1, 2 ДНМУ, НДІ травматології та ортопедії 3 квітня 2019 року провели в санаторії «Слов’янський» Слов’янського курорту науково-практичну конференцію «Основи ерготерапії. Медична реабілітація хворих після ендопротезування колінних та кульшових суглобів» та Майстер-клас «Електродіагностика та міостимуляція».

Участь прийняли лікарі фізіотерапевти, лікарі ЛФК та спортивні лікарі, лікарі санаторіїв-профілакторіїв, лікарі-терапевти, лікарі загальної практики – сімейної медицини, травматологи, науковці, молоді вчені, інтерни та інші.

Конференцію відкрив завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАМ України, доктор медичних наук, професор Синяченко О.В.

З доповідями виступили завідувач кафедри реабілітаційної та спортивної медицини, доктор медичних наук, професор Сокрут В.М., науковий співробітник університетської клініки – НДІ травматології та ортопедії, лікар-травматолог Сокрут М.В., асистент кафедри реабілітаційної та спортивної медицини, головний лікар санаторію «Слов’янський Тарєлкін В.М. та інші.