До Дня захисника України

До Дня захисника України відбулася спортакіада із загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня захисника України серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації) Донецької області, де команда ДНМУ, в усій мірі, продемонструвала свою чоловічу спортивну силу.
Хлопці дуже професійно виконували спортивні вправи, та закликали молодь займатися спортом, активно долучатися до спортивних заходів та змагань.

Спортивне тіло – це здорове тіло, а здорове тіло, це запорука довголіття! Отже, бажаємо хлопцям міцного здоров'я та нових перемог!

Всесвітній день перезапуску серця

Донецький національний медичний університет не залишився осторонь, у місті Краматорськ  на базі симуляційного центру ДНМУ було проведено 3 майстер класи з базового підтримання життя . Асистенти кафедри невідкладних станів та ІТ Северин Сергій Петрович та Аганцев Артем Михайлович ретельно контролювали якість вивчених навичок. У майстер класі в якості помічників взяли участь 7 студентів ДНМУ, які до цього часу регулярно відвідували студентський науковій гурток "Екстрена медична допомога та медицина катастроф", та неодноразово відпрацьовували навички базового підтримання життя.

VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії 6 – 7 квітня в стінах Київського медичного університету відбувся VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії, в якому взяли участь 12 команд з 11 медичних вишів країни. Серед них вже втретє традиційно була команда Донецького національного медичного університету Jedi Surgeons, до якої входять члени гуртка «Хірургії», а саме: Бондаренко Микита Григорійович, Гарьковець Михайло Юрійович, Садовський Андрій Юрійович, Хачикян Артем Артурович, Рудікова Владислава Вадимівна та капітан – Яворський Олександр Юрійович. Куратор команди асистент кафедри урології Генбач Іван Олегович був запрошений до суддівства трьох підконкурсів – судинна хірургія, пластика шкіри та знання інструментів.

Конкурс складався з 10 завдань, 8 з яких практичні та 2 загальнохірургічні. На практичних етапах операційна бригада повинна була виконати операцію на органокомплексі, обґрунтувати обрану методику, призначити лікування та відповісти на теоретичні питання з даної патології. Цей захід є унікальним в своєму роді та єдиним в Україні практичним конкурсом з хірургії, на якому студенти та інтерни удосконалюють саме свої практичні вміння.

У більшості завдань нашу команду від призового місця відділяло декілька балів, а в двох навіть менше одного бала. Це була важка та запекла, але водночас цікава та дружня боротьба. Наша операційна бригада з пластичної хірургії в складі: оператор – Рудікова Владислава Вадимівна (студентка 6 курсу), асистент – Садовський Андрій Юрійович (студент 3 курсу), операційний брат – Хачикян Артем Артурович (студент 3 курсу), виборола 1 місце та стала найкращою в своїй категорії цього року. Конкурс також включав наступні підконкурси: торакальна хірургія (оператор – Гарьковець Михайло, студент 5 курсу), судинна хірургія (оператор – Хачикян Артем Артурович, студент 3 курсу), проктологія (оператори – Яворський Олександр та Гарьковець Михайло, студенти 5 курсу), хірургія шлунку та кишечника (оператор – Яворський Олександр), лапароскопічна хірургія (оператор – Яворський Олександр), травматологія та нейрохірургія (оператор – Бондаренко Микита, студент 5 курсу), в’язання вузлів (Яворський Олександр та Бондаренко Микита), знання інструментів (Яворський Олександр та Бондаренко Микита) та «увага на екран» (вся команда).

Команда Jedi Surgeons висловлює велику подяку організаторам, клубу «Armata manus» Київському медичному університету, за теплий прийом, дружню атмосферу та відмінну організацію заходу, куратору команди Генбачу Івану Олеговичу за всебічну моральну, матеріальну та інтелектуальну підтримку, викладачам – Калачу Олександру Васильовичу, Юрченку Денису Олександровичу та завідувачу опіковим відділенням КНП "Міська лікарня №3" Андрєєву Олегу Вадимовичу за інтелектуальну підтримку та цінні поради, декану медичного факультету №1 за віру в нас і моральну підтримку. Також капітан команди висловлює подяку кожному члену команди за відданість справі та злагоджену роботу.