Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії 6 – 7 квітня в стінах Київського медичного університету відбувся VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії, в якому взяли участь 12 команд з 11 медичних вишів країни. Серед них вже втретє традиційно була команда Донецького національного медичного університету Jedi Surgeons, до якої входять члени гуртка «Хірургії», а саме: Бондаренко Микита Григорійович, Гарьковець Михайло Юрійович, Садовський Андрій Юрійович, Хачикян Артем Артурович, Рудікова Владислава Вадимівна та капітан – Яворський Олександр Юрійович. Куратор команди асистент кафедри урології Генбач Іван Олегович був запрошений до суддівства трьох підконкурсів – судинна хірургія, пластика шкіри та знання інструментів.

Конкурс складався з 10 завдань, 8 з яких практичні та 2 загальнохірургічні. На практичних етапах операційна бригада повинна була виконати операцію на органокомплексі, обґрунтувати обрану методику, призначити лікування та відповісти на теоретичні питання з даної патології. Цей захід є унікальним в своєму роді та єдиним в Україні практичним конкурсом з хірургії, на якому студенти та інтерни удосконалюють саме свої практичні вміння.

У більшості завдань нашу команду від призового місця відділяло декілька балів, а в двох навіть менше одного бала. Це була важка та запекла, але водночас цікава та дружня боротьба. Наша операційна бригада з пластичної хірургії в складі: оператор – Рудікова Владислава Вадимівна (студентка 6 курсу), асистент – Садовський Андрій Юрійович (студент 3 курсу), операційний брат – Хачикян Артем Артурович (студент 3 курсу), виборола 1 місце та стала найкращою в своїй категорії цього року. Конкурс також включав наступні підконкурси: торакальна хірургія (оператор – Гарьковець Михайло, студент 5 курсу), судинна хірургія (оператор – Хачикян Артем Артурович, студент 3 курсу), проктологія (оператори – Яворський Олександр та Гарьковець Михайло, студенти 5 курсу), хірургія шлунку та кишечника (оператор – Яворський Олександр), лапароскопічна хірургія (оператор – Яворський Олександр), травматологія та нейрохірургія (оператор – Бондаренко Микита, студент 5 курсу), в’язання вузлів (Яворський Олександр та Бондаренко Микита), знання інструментів (Яворський Олександр та Бондаренко Микита) та «увага на екран» (вся команда).

Команда Jedi Surgeons висловлює велику подяку організаторам, клубу «Armata manus» Київському медичному університету, за теплий прийом, дружню атмосферу та відмінну організацію заходу, куратору команди Генбачу Івану Олеговичу за всебічну моральну, матеріальну та інтелектуальну підтримку, викладачам – Калачу Олександру Васильовичу, Юрченку Денису Олександровичу та завідувачу опіковим відділенням КНП "Міська лікарня №3" Андрєєву Олегу Вадимовичу за інтелектуальну підтримку та цінні поради, декану медичного факультету №1 за віру в нас і моральну підтримку. Також капітан команди висловлює подяку кожному члену команди за відданість справі та злагоджену роботу.

1

2

3

4

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…