Співпраця кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ з галуззю практичної медицини

Кафедра неврології та нейрохірургії ДНМУ (завідуюча кафедрою к.мед.н., доцент Селезньова С.В. – обласний позаштатний фахівець департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації) тісно співпрацює з закладами охорони здоров'я регіону.
28 березня 2019 року разом з товариством неврологів області в Обласній лікарні інтенсивного лікування м. Маріуполля було проведено семінар "Актуальні питання порушень когниції" для лікарів-неврологів.
3 квітня 2019 року в м. Краматорську співробітниками кафедри було підготовлено і проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасної неврології», прийняла участь і виступила з доповідями Дзяк Л.А. – завідувач кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, д.мед.н., професор, член-кореспондент НАМН України (м.Дніпро).
Участь в заходах прийняли лікарі-неврологи, лікарі-терапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини, науковці, молоді вчені, лікарі-інтерни та інші.