Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish


- Постанова КМУ від 11.09.2013 №679 "Про здійснення протягом бюджетного періоду видатків на утримання деяких бюджетних установ одночасно з різних бюджетів"
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/679-2013-%D0%BF;
- Наказ МОЗ від 05.06.1997 №174 "Про затвердження  Положення про клінічний заклад охорони здоров"я"
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1104-15;
- Наказ МОЗ від 06.07.2015 №408 "Про затвердження Типового положення про університетську клініку вищого навчального закладу (закладу післядипломної освіти)
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0269-16;
- Наказ МОЗ від 07.08.2015 "Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров"я"
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1028-15;
- Наказ МОЗ від 01.02.2016 №51 "Про затвердження Методики щодо забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення"
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0245-97."

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…